Czartery

Oferując czartery jachtów pragniemy podzielić się naszą pasją do żeglugi i miłością do morza oraz pomóc odkryć najpiękniejsze morskie zakątki świata. Przez kilkanaście lat naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie, zebraliśmy niezbędne i szczegółowe informacje oraz wiedzę na temat firm czarterujących oraz oferowanych przez nie jachtów. Profesjonalnie pomożemy wynająć żaglowiec, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby.


Posiadamy zaprzyjaźnionych armatorów na całym świecie, którzy oferują nam czartery jachtów po najniższych cenach, w najpiękniejszych portach świata. Oferujemy czarter żaglowców jednokadłubowych i katamaranów, jachtów silnikowych, a także barek turystycznych, całkowicie wyposażonych w elektryczność, prysznice, ciepłą wodę, kuchnię, lodówkę i sprzęt muzyczny.

Czarterujemy jachty we wszystkich głównych rejonach świata: na Karaibach, Seszelach, Wyspach Kanaryjskich, Balearach, Belize, Kubie, Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, Chorwacji, Francji, Grecji, Hiszpanii, Sardynii, Korsyce, Madagaskarze, Malediwach, Norwegii, Nowej Kaledonii, Polinezji Francuskiej, Portugalii, Sycylii, Tajlandii, Turcji, Włoszech.

Pływamy po tych akwenach, zbieramy informacje o nowych, dostępnych jachtach i zawsze pomożemy zarówno przy wyborze jachtu, jak i w przygotowaniach do rejsu. Umożliwimy spędzenie weekendu, tygodnia lub nawet dłuższego okresu na pokładzie najlepszych i najnowszych jachtów.  W grupie od 4 do 12 osób, w wybranym zakątku świata i w dogodnym terminie będą Państwo mogli wypłynąć w rejs marzeń.

Jak wszystkie wakacje, wynajem jachtu również wymaga wcześniejszego zaplanowania i odpowiedniego przygotowania. Dla tych, którzy nie posiadają uprawnień żeglarskich, a chcieliby doświadczyć przygody na morzu - zorganizujemy cały wyjazd. Znajdziemy jacht, pomożemy znaleźć dogodne połączenia lotnicze i zaoferujemy profesjonalnego skippera.