Turcja • Dzień 1

  Spotkanie na lotnisku w Warszawie, a następnie wylot do Istambułu. Przylot w godzinach popołudniowych. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, czas na odświeżenie po podróży, Wieczorem czeka na nas powitalna kolacja z przysmakami tureckiej kuchni.

 • Dzień 2

  Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Istambułu, miasto jest wyjątkowe pod wieloma względami! Dzięki niecodziennej lokalizacji - leży zarówno na kontynencie europejskim oraz azjatyckim, jest zatem miksem kulturowym. Zobaczymy między innymi Pałac Topkapi, Błękitny Meczet, Hipodrom, Cysternę bazyliki, Wielki Bazar. Kolacja w lokalnej restauracji, gdzie spróbujemy wyśmienitej kuchni połączona z pokazem orientalnych tańców! Powrót do hotelu, nocleg.

 • Dzień 3

  Śniadanie, a następnie wyjazd na dalszą część zwiedzania miasta: Hagia Sofia (Kościół Mądrości Bożej), Kościół św. Zbawiciela (na Chorze). Podczas zwiedzania lunch w lokalnej restauracji. Wieczorny rejs po Bosforze połączony z kolacją będzie idealnym dopełnieniem, by poczuć ten niepowtarzalny klimat Istambułu. Bosfor jest cieśniną oddzielającą dwa kontynenty - Azję od Europy. Dzieli również sam Istambuł na część europejską oraz azjatycką! Powrót do hotelu, nocleg, chętni mogą wybrać się na wieczorny spacer.


 • Dzień 4

  Uroczyste pożegnalne śniadanie, a następnie wykwaterowanie. Nasz przygoda z Istambułem niestety się kończy. Przejazd na lotnisko i wylot do Warszawy.