Karaiby • Dzień 1 Wylot z Polski, rozpoczęcie przygody

  Rozpoczynamy naszą karaibską przygodę. Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot na karaibską wyspę Martynika. Po drodze przesiadka w Paryżu i zmiana lotniska. Po przylocie na Martynikę, transfer do mariny Le Marin (30 km), gdzie czeka na nas nasz katamaran. Zaokrętowanie i zaprowiantowanie jachtu. Po zadomowieniu się na jachtach, zasłużony odpoczynek przed kolejnymi dniami wypełnionymi atrakcjami.


 • Dzień 2 Wyspa Union, archipelag Tobago Cays, grill na plaży

  Na wyspie Union dokonujemy odprawy celnej na Grenadyny i udajemy się w stronę pięknego archipelagu Tobago Cays. Ten dzień spędzimy na zwiedzaniu malowniczych wysepek, nurkowaniu, podziwianiu tropikalnej roślinności, a wieczorem dla miłośników dobrego jedzenia i wyśmienitej zabawy dodatkową atrakcją może być grill na plaży w atmosferze muzyki reggae.


 • Dzień 3 Wyspa Mayreau, nurkowanie, delfiny, żółwie i płaszczki

  Po prawdziwym żeglarskim śniadaniu, obieramy kurs na wyspę Mayreau. W zaciszu urokliwych zatoczek, każdy będzie miał okazję zanurkować i podziwiać takie cuda natury jak żółwie czy płaszczki. Z pewnością nie zabraknie także delfinów, które często towarzyszą turystom w ich podróży. wieczorem impreza przy muzyce :)


 • Dzień 4 Wyspa Canouan

  Kolejnego dnia przypływamy na wyspę Canouan. Nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie dostarczy każdemu niezapomnianych wrażeń. Po dokonaniu check-out z Grenadyny, nocleg na wyspie.


 • Dzień 5 Mustique - Wyspa Bogaczy, Baquia i Port Elisabeth

  Po śniadaniu wyruszymy w stronę małej, prywatnej wyspy Mustique, gdzie chętnie wypoczywają europejskie i amerykańscy celebryci. Można zobaczyć tu domy Davida Bowie, Micka Jaggera czy Johna Lenona. Po zwiedzeniu wypłyniemy w kierunku kolejnej wyspy o nazwie Baquia. Tutaj odwiedzimy legendarny Port Elisabeth oraz poczujemy klimat prawdziwej osady wielorybniczej, którą dawniej była ta największa wyspa archipelagau Małych Antyli. Można przyjrzeć się tu życiu lokalnych mieszkańców. Port Elisabeth to tętniące życiem miejsce, gdzie nie brakuje licznych urokliwych knajpek przy samym wybrzeżu. • Dzień 6 Wyspa Saint Vincent, wyprawa pick-upami

  To kolejny dzień niezwykłych przygód. Zacumujemy w Zatoce Wallilabou na wyspie Saint Vincent. Będziemy mogli zobaczyć tu wyspę straceńców oraz scenerię, w której kręcono film "Piraci z Karaibów". Dla chętnych mamy też ciekawą propozycję: kilkugodzinną wyprawę pick-upami w głąb wyspy, by po drodze poznać plantacje lokalnych roślin i odpocząc przy malowniczych wodospadach.


 • Dzień 7 Wulkaniczne Pitons

  Na ostatniej z wysp Saint Lucia, w cieniu wulkanicznych wzgórz "Pitonów" będziemy mieli okazję nurkować w imponującym, podwodnym rezerwacie przyrody i odpocząć na plaży w zaciszu ślicznych zatok Marigot Bay i Rodney Bay. Morska przygoda pełna bajecznych raf koralowych, żółwi, delfinów powoli dobiega końca. Po dokonaniu odprawy celnej wypływamy w drogę powrotną kierunku Martyniki.


 • Dzień 8 Powrót do Polski

  W ostatnim dniu naszej karaibskiej podróży oddajemy nasze katamarany w porcie Le Marin. Przed powrotnym lotem do Polski, proponujemy poznanie Martyniki od strony lądu. Zapraszamy na wycieczkę po wyspie z przystankiem w lokalnej wytwórni rumu, a na koniec na pożegnalny obiad w kreolskiej restauracji. Po transferze na lotnisko lecimy z Fort de France do Paryża, a dalej do Warszawy, gdzie opaleni i szczęśliwi kończymy karaibską przygodę :)