Jachty

SALINA 48katamaran

Następna popularnego katamaranu Bahia 46, wyprodukwanego przez Fountaine Pajot . Jednostka została zaprojektowana jako katamaran do otwartej żeglugi, o bardzo dobrych osiągach i o wysokim stopniu komfortu. Bezpieczeństwo zapewnia mu m.in. niski środek ciężkości, a dobrą prędkość 123 mkw. żagla. Katamaran posiada wysokiej klasy takielunek i elegancką stylistykę. Ergonomiczne stanowisko sternika o dobrej widzialności może pomieścić 3 osoby i skupia się w nim cała obsługa katamaranu. Kokpit i salon znajdują się na jednym poziomie. Wewnątrz, kambuz skierowany jest w kierunku rufy, stół nawigacyjny do dziobu. W każdej kabinie znajduje się duże okno.

LAGOON 380 S2katamaran

Katamaran skonstruowany na bazie wieloletnich doświadczeń i badań. Perfekcyjnie zaplanowana konstrukcja z łatwym dostępem do silników, szerokim kokpitem z usytuowanym stołem i siedzeniami. W salonie widok panoramiczny 360°, w kabinach sypialnianych również dużo światła. Przestrzeń, światło ergonomia, ciepłe drewno i wykończenia elementów wnętrza specjalnie dobranymi materiałami w połączeniu z fantastycznymi osiągami technicznymi są zasługą renomowanych architektów o nazwiskach: Van Peteghem i Lauriot-Prevost.

NAUTITECH 44KATAMARAN

Stocznia Dufour wypuściła go na rynek w 2006 roku, a jego pojawienie się zainteresowało wiele osób. Do sukcesu tej jednostki przyczyniło się kilka ważnych aspektów, o które producent zadbał w każdym calu. Przede wszystkim podwójne koła sterowe, atrakcyjny wygląd, funkcjonalność oraz duża ilość miejsca zapewniły tej jednostce zainteresowania wśród żeglarzy. Katamaran Nautitech 44 posiada bardzo dobrą dzielność morską oraz prędkość. Funkcjonalny salon z wygodnym siedzeniem mieszczącym 10 osób daje poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Sam katamaran zachowuje się bardzo dobrze podczas żeglugi. Stocznia Dufour wykorzystała najlepsze wartości z modeli 40 i 47 co pomogło w odniesieniu sukcesu Nautitech 44.

BAHIA 46KATAMARAN

Bahia 46 to elegancki katamaran, o nowoczesnym i ergonomicznym salonie i kambuzie, a może na nim żeglować 10 – 12 osób. Na pokładzie Bahia 46 jakość wykonania, plan pokładu i wykorzystanie przestrzeni użytkowej jest imponujące. Bahia 46 jest na tyle duży, aby zachować właściwy prześwit pod pomostem i szerokie przejścia na kadłubach. Jak we wszystkich katamaranach Fountain Pajot minikile chronią śruby i stery. Stanowisko sternika jest centralne. Katamaran ma typowy takielunek z mniejszym rolowanym przednim żaglem i dużym grotem z prostym i efektywnym olinowaniem masztu. Dzięki takim parametrom oraz zbudowanym silnikom i solidnej strukturze kadłuba uniemożliwia to postawienie katamaranu na płozę a tym bardziej jego wywrotkę. Takie same parametry dotyczą wszystkich turystycznych katamaranów. Bahia 46 poradzi sobie w otwartej żegludze morskiej i oceanicznej, posiada wystarczająco powierzchnię żagla, aby mieć dobrą prędkość.

CATANA 50KATAMARAN

Katamaran Catana 50 to połączenie designu i funkcjonalności. Przestrzenny, dobrze osłonięty kokpit pozwala bezpiecznie cieszyć się widokiem, a eleganckie, nowoczesne lub klasyczne wnętrze z pewnością zadowoli każdego miłośnika morskich podróży. Dzięki ruchomym mieczom katamaran charakteryzuje się dobrymi warunkami nautycznymi oraz małym zanurzeniem, pomimo dobrych warunków nautycznych, zalicza się do jachtów wygodniejszych, dzięki powiększonej przestrzeni zarówno w mesie, jak i kabinach.

LEOPARD 40KATAMARAN

Stocznia Leopard, pierwszy poważny gracz na rynku katamaranów turystycznych, zaprezentowała ostatnio swoje nowe dzieło – Leoparda 40. Skonstruowany przez południowoafrykańskich założycieli stoczni Johna Robertsona i Jerry’ego Caine’a uzyskał oryginalną i atrakcyjną stylistykę tak z zewnątrz, jak i w środku. Doświadczeni architekci jachtów Simonis Voogd oraz zespół projektantów z Robertson and Caine nadali niezwykle wyjątkowy i nowoczesny wygląd Leopard 40. Szybkością, sprawnością i wydajnością na morskich wodach przypomina on swoich poprzedników, jednakże nowością jest zwiększona objętość kadłubów przy zachowaniu konstrukcji odpowiadającej pozostałym modelom linii Leopard pozostających obecnie w produkcji.

SABA 50KATAMARAN

Katamaran żaglowy SABA 50 to kolejny krok milowy legendarnego francuskiego producenta Fountaine Pajot. Nowatorskie rozwiązania funkcjonalne, piękne i eleganckie wnętrza wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz już tradycyjnie dla tego producenta świetnie wykonany kadłub metodą próżniową, niemający sobie równych na rynku. Kambuz w kształcie litery L jest funkcjonalnie zintegrowany z salonem i oferuje mnóstwo miejsca do sztuowania, lodówkę o pojemności 190 litrów i sąsiaduje z wygodnym stołem nawigacyjnym skierowanym do przodu. Jak tę długość katamaranu nietrudno zgadnąć, że Saba 50 ma bardzo wygodne i obszerne kabiny, jasno oświetlone i dobrze wentylowane.

LAGOON 440KATAMARAN

Lagoon 440, to najbardziej popularny katamaran ze stoczni Lagoon. Popularność tego katamaranu wynika z bardzo korzystnego stosunku jakości do ceny. Stocznia Lagoon bardzo dba o szczegóły wykończenia wnętrza, ergonomię i design. Katamaran Lagoon 440 jest bardzo przestronny wewnątrz i na zewnątrz. Ma 4 dwu-osobowe kabiny, każda ze swoją łazienką z toaletą i prysznicem oraz wygodny salon z kuchnią. Na zewnątrz, w kokpicie jest drugi salon ze stołem i siedziskami wokół. Komunikacja między zewnętrznym salonem, a kuchnią jest bezproblemowa, ponieważ znajdują się na tym samym poziomie. Na dziobie między kadłubami znajduje się duża siatka, na której może przebywać kilka osób jednocześnie.Nad kokpitem jest miejsce dla prowadzącego jacht tzw. flybridge / mostek, na który wchodzi się po schodkach. Zapewnia to doskonałą widoczność i ułatwia manewrowanie.

BAVARIA 38MONOHULL

Bavaria 38 Cruiser to luksusowy jacht bawarskiej stoczni. Proporcjonalne ukształtowanie nadbudówki, takielunek łatwy w obsłudze, przyzwoita prędkość, dobra manewrowość w marinach, to cechy charakteryzujące jacht Bavaria 38 Cruiser. Jacht charakteryzuje się niezawodnością oraz dobrymi właściwościami żeglugowymi. Posiada pełne kadłuby, proporcjonalne nadbudówki, prosty w obsłudze takielunek, dobrą prędkość, manewrowośc oraz ładne mahoniowe wykończenie. Bavaria 38 Cruiser doskonały jacht z przeprojektowanym kształtem kadłuba, który umożliwia komfortową żeglugę na wzburzonym morzu. Kokpit zapewnia komfort w trakcie rejsu, a stół teakowy i dwie bakisty pod siedzeniami tworzą dodatkową przestrzeń dla potrzeb załogi. Pod pokładem znajduje się jasne wnętrze wykonane z lakierowanego drewna mahoniowego. Czternaście okien bocznych i dwa luki dachowe zapewniają doskonałą wentylację.

SUN ODYSSEY 349MONOHULL

Sun Odyssey 349 jest jedną z najnowszych konstrukcji Jeanneau. Jacht zaprojektowany przez Marca Lombarda urzeka elegancką, subtelną linią kadłuba i wspaniałymi właściwościami nautycznymi. To jacht, który z łatwością może prowadzić jedna osoba, podczas gdy pozostali uczestnicy rejsu mogą relaksować się na dużym pokładzie słonecznym na dziobie lub w przestronnym kokpicie. Wnętrze Sun Odyssey 349 wyróżnia się jakością wykończenia i ergonomią. W zależności od opcji, znajdują się tu dwie lub trzy wygodne kabiny. Jest tu również otwarty, doskonale doświetlony salon, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem. Sun Odyssey 349 został uznany przez miesięcznik Żagle za Jacht Roku 2015.

OCEANIS 54MONOHULL

Oceanis 54 jest flagowa jednostką Beneteau, eleganckim, wysokiej klasy jachtem odpowiadającym gustom najbardziej wymagającym żeglarzy. Wszystko na jachcie jest tak zaprojektowane, aby pobyt na nim był jak najbardziej atrakcyjny. Oceanis 54 jest zarazem kontynuacją wszystkich najlepszych cech, która przyniosły uznanie firmie Beneteau, znakomitym kompromisem miedzy prędkością, komfortem i wyglądem. Oceanis 54 ofertuje długodystansową podróż na wspaniałym jachcie z łagodnymi liniami zaprojektowanym przez studio Berret-Racoupeau. Oceanis 54 to dla wszystkich pasażerów obietnica wspaniałych i beztroskich oceanicznych jak i przybrzeżnych rejsów.

DUFUOR 410MONOHULL

Dufour ze swoim ponad pięćdziesiętnioletnie doświadczeniem od zawsze w swojej produkcji łączył przestrzenność, komfort i praktyczność. Dufour 410 oferuje nowe możliwości i charakteryzuje się nieco odmiennym designem. Jacht zachowuje walory żeglarskie, a jednocześnie oferuje spory komfort, przestrzeń zarówno w środku, jak i na zewnątrz, a także rzemyślane wyposażenie. Wymiary jachtu pozwalają na jego łatwą obsługę, manewrowanie nie jest tak kłopotliwe jak na większych jachtach, a znalezienie miejsca w marinie też nie jest problemem. Jacht sprawdzi się świetnie podczas rodzinnych wakacji, rejsów dla grup znajomych, czy rejsów firmowych.

CYCLADES 50,5MONOHULL

Cyclades 50 podążą śladem mniejszych jachtów, Cyclades 39 i 43 kontynuując ich filozofię komfortu na jachcie. Solidnie zbudowany i elegancko wykończony, Cyclades 50 posiada prostą, praktyczna konstrukcję. Ma również swój atrakcyjny styl. Pod pokładem standardowo już jak u Beneteau dobra jest wentylacja i zabudowa jest w jaśniejszych kolorach drewna. Kambuz to prawdziwe królestwo z dodatkową lodówką, zamrażarką i licznymi szafkami. W większości firm czarterowych jacht jest też bardzo dobrze wyposażony, posiada ster strumieniowy, generator, klimatyzację, silnik nawet o mocy 100 KM i najnowszą elektronikę. Duże kabiny, szczególnie w wersji 4 kabinowej i obszerny kokpit gwarantują wygodną żeglugę.

2 to 150 Guests


PRIVATE CELEBRATIONS, TEAM BUILDING, CORPORATE EVENTS